Hakkımızda

2017 yılında Nenuphar Atelier ile özgür, sade, zamansız bir portre çizen bir moda markası hayata geçmiş oldu. İpek, şifon, saten, organze gibi uçuşan ve şeffaf kumaşların dokusu, abartılı olmayan modellerle buluşarak, giyinen kişinin umursamaz şıklığının içerisinde özgürce hareket etmesini sağlıyor. Bunun yanında yazın gelişiyle birlikte tenine dokunan keten, koton ve şifonların rahatlığı ve minimal şıklığı ise gündüzden geceye devam edebilme özgürlüğü sunuyor.

İpek Erçil Ertan ve Burcu Erçil tarafından İstanbul`da hayata geçen bu markanın bir diğer özelliği ise ürünlerin herbirinin elde özel olarak dikilmesi ve detaylı temiz dikişlere verilen önemin moda-kalite ikilisini biraraya getirmesidir.

İpek Erçil Ertan 4 yıllık moda eğitimini Istituto Marangoni Milano`da tamamladıktan sonra Istituto Europeo di Design`da masterını yapmış ve  İtalya`da moda tasarımı, Türkiye`de dergi editörlüğü ve çeşitli Department Store larda satınalma bölümlerinde görev almıştır. Ve tüm bu deneyimlerin ışığında Nenuphar Atelier in kurucu ortaklarından olarak Nenuphar markasını hayata geçirmiştir.

Burcu Erçil ise işletme eğitimini tamamladıktan sonra sanayi ve lojistik alanlarında faaliyet gösteren aile şirketlerinde 16 yıl boyunca pazarlama, satınalma, finans bölümlerinde görev almış ve multinational birçok firma ile çalışma fırsatını deneyimlemiştir.

Bu alanlarda uzun yıllar çalıştıktan sonra asıl tutkusu olan modanın peşinden giderek İpek Erçil Ertan ile birlikte Nenuphar Atelier in doğmasına öncülük etmiştir.

Sepet

Başka ürün bulunmamaktadır

Sepetiniz şu anda boş.